Wydarzenia Wydarzenia

II Leśny Bieg Zbiega za nami

Wygrali wszyscy! Uczestnicy Leśnego Biegu Zbiega, pracownicy polskich służb mundurowych, przebiegli ponad 11 km, wśród najbardziej „atrakcyjnych” terenów leśnych Puszczy Białej. Były krzaki, błota, przepusty i rowy z wodą. Nie zabrakło niespodziewanych naturalnych i sztucznych przeszkód, które wszyscy dzielnie pokonali. Na mecie każdy uczestnik biegu otrzymał trofeum- ozdobną podkowę.

Oprócz biegu Nadleśnictwo zorganizowało Piknik Rodzinny z wieloma atrakcjami. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Swoją ofertę zaprezentowały zakłady przemysłu drzewnego, współpracujące z Nadleśnictwem Ostrów Mazowiecka. Można było obejrzeć pokaz strażacki (inscenizacja wypadku drogowego), pokaz pracy harwestera oraz pokaz jazdy konnej.  Do odwiedzenia były stoiska Policji, Kół Łowieckich ze specjałami kuchni myśliwskiej, stoisko Nadleśnictwa Siedlce gdzie można było dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy o chorobach przenoszonych przez kleszcze oraz stoisko Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka z dużą ofertą konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Dodatkowo można było wziąć udział w turnieju łuczniczym lub postrzelać na strzelnicy laserowej. Wszystko to można było przeżyć  przy sprzyjających warunkach pogodowych.  Niech żałują Ci którzy nie byli.

W imieniu organizatorów wszystkim bardzo dziękujemy za udział i pomoc w organizacji tego wydarzenia i już dziś  serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w III Leśnym Biegu Zbiega Służb Mundurowych, który odbędzie się za rok.